cropped-لوگو.png

جامعه کلوب داران دریایی کیش

Kish Marine Club Owners Association

کلوب مرکز غواصی کیش

غواصی

کلوب مرکز غواصی کیش

مرکز غواصی کیش از سال ۱۳۷٠ با نام کلوپ غواصی ژرفای کیش بطور رسمی فعالیت خود را در زمینه غواصی و خدمات تفریحی دریایی آغاز کرد.امیر شمالی مقدم و قاسم نرگسی که موسسین این مرکز بوده اند هم اکنون نیز مدیریت آن را بر عهده دارند. با گذشت این سالها علاوه بر تجربیات ارزشمند و دانش روز غواصی تجهیزات مرکز نیز مدرنتر و به روز تر شده است.بسیاری از غواصان امروز اولین تجربیات غواصی خود در این مرکز را به یاد می آورند. بدون تردید سهم این مرکز در بوجود آمدن و گسترش فن غواصی در ایران قابل توجه می باشد. امروز با افتخار میگوییم که با شهادت دوستان و همکاران هنوز مجهزترین مرکز غواصی در سراسر ایران هستیم و سعی میکنیم باز هم این رشد را تعالی ببخشیم.

با مرکز غواصی کیش همراه شوید

با مرکز غواصی کیش به تور غواصی رفتن آسان است. شما می‌توانید تنها با وارد شدن به بخش ثبت نام در تورهای غواصی و یا با تماس تلفنی، در تورهای غواصی ثبت نام کنید.ثبت نام تلفنی: برای ثبت نام تلفنی تورها با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۵۴۳۲۴۶ تماس حاصل فرمایید.ما هر آنچه شما در تور غواصی خود به آن نیاز خواهید داشت را برای شما آماده کرده ایم.

اطلاعات کلوب :

مدیرکلوب : آقای قاسم نرگسی و امیر شمالی مقدم

شماره تماس با مدیر کلوب : 09128543246

شماره پذیرش : 09347693246

شماره ثابت : ۰۷۶۴۴۴۵۹۳۹۱ – ۰۷۶۴۴۴۲۲۷۵۷

آدرس : میدان ساحل، جنب هتل شایان

سایت : www.kishdiving.com

ایمیل : info@kishdiving.com

نام بهره بردار : امیر شمالی مقدم سن : 55 سال سابقه : 26 سال تجارب و تخصص : مدرسی بین المللی غواصی سازنده و بهره بردار کلوب دریایی مرکز غواصی کیش

WhatsApp Image 2022 07 25 at 11.21.17 AM

نام بهره بردار : قاسم نرگسی سن : 65 سال سابقه : 29 سال تجارب و تخصص : مدرسی بین المللی غواصی مدیرعامل اسبق جامعه کلوب داران کیش دارای گواهینامه قایق رانی، جت اسکی و مدارک غواصی معتبر سازنده و بهره بردار کلوب دریایی مرکز غواصی کیش

WhatsApp Image 2022 07 25 at 11.21.19 AM

لطفا با ارایه نظرات خود ، ما را در ارایه بهتر خدمات ، یاری بفرمایید

غواصی
4/5
تمام تلاش ما در کلوب مرکز غواصی ، ارایه بهترین خدمات با قیمتی کاملا مناسب در محیطی گرم و خانوادگی است . از مطالعه نظرات شما خرسندم و چشم انتظار حضور مجدد شما هستم .
WhatsApp Image 2022 07 25 at 11.21.19 AM
قاسم نرگسی
مدیر کلوب

ما را در شبکه های اجتماعی ، دنبال کنید

kishclubs وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *