cropped-لوگو.png

جامعه کلوب داران دریایی کیش

Kish Marine Club Owners Association

پدل بورد کیش

بورد در کیش Large

پدل بورد کیش

پدلبوردینگ شاخه ای از ورزش آبهای آرام و موج سواری است که فرد را قادر میسازد مسافت بیشتری نسبت به معمول به سمت دریا پارو بزند و از موجهای کوچکتر لذت بیشتری ببرد. یا در آبهای آرامتر برای پیشروی بصورت ایستاده پارو بزند. یک گزارش معتبر این ورزش را پرطرفدارترین فعالیت ورزشی بیرون از خانه معرفی نموده است. ورزشکاران این رشته میتوانند بر روی دریاچه ها، رودخانه های بزرگ و کانالها، سوار شدن بر روی موجهای کوچک و سیر مسافتهای طولانی در خط ساحلی از این وسیله استفاده کنند.

padel board kish 1 Large

پدل بورد یکی از پرطرفدارترین ورزشهای دریایی است و علت ان یادگیری بسیار سریع و ارامش بخش بودن آن است . این ورزش در شاخه حرفه ای خود مسابقات بسیار هیجان انگیزی در سطح جهان دارد که نمایندگان و ورزشکارانی از کشور ما نیز سالانه در آن شرکت میکنند. کلوپ مارینا کیش نیز از همان ابتدا بستر های لازم را برای تقدیم اینتفریح لذت بخش دریایی را برای شما عزیزان فراهم آورد . .اگر چندان اهل سرعت یا ورزشهای با هیجان خیلی بالا نیستید پدل بورد یک انتخاب مناسب برای شماست. این ورزش به این گونه است که رایدر با یک پارو بروی تخته ای که میتواند از جنسهای مختلف (کامپوزیت، فایبرگلاس، بوردهای بادی از جنس پی وی سی،چوب، فیبر کربن و…) باشد ایستاده و آرام شروع به پارو زدن مینماید. از انجا که برای این ورزش حتما نیاز به دریا نیست لذا میتوان در تمام رودخانه ها و دریاچه ها انرا امتحان کرد اما انچه بیش از همه در این تفریح دریایی لذت بخش است امتحان کردن ان در آبهای نیلگون خلیج فارس است . محیطی آرام و بی نظیر که میتوانید از نهایت آرامش در این ورزش لذت ببرید.برای کسانی که ورزشکار هستند هم این یک ورزش بسیار ایده آل است که در آن تمام عضلات بدن(شانه ها، بازو ها و عضلات کمر و پا) درگیر میشود و بدون انکه فشار چندان زیادی حس کنید می توانید ساعتها پارو زده و به تقویت عضلات خود بپردازید.اگر اهل ماجراجویی باشید پدلبورد از میان تمام تفریحات دریایی بهترین انتخاب است. میتوانید کوله پشتی خود را از غذا و نوشیدنی پر کرده و انرا بروی بورد گذاشته و به دل دریا بزنید.

Padel 2 Large

نکات مهم در استفاده از پدل بورد :
برای استفاده از پدل بورد ، باید کمی آمادگی بدنی داشته باشید
حوله به همراه داشته باشید چون خیس خواهید شد.
کلاه ایمنی و جلیقه نجات در اختیار شما قرار می گیرد و استفاده از آنها اجباری می باشد.
مدت زمان استفاده 30 دقیقه می باشد .
کودکان زیر 5 سال امکان استفاده از این تفریح را ندارند
کودکان بین 5 تا 12 سال تنها با رضایت کتبی والدین می توانند از این تفریح استفاده کنند
چنانچه مشکل یا بیماری دارید ، قبل از استفاده حتما با مربی کلوب ، مشورت بفرمایید .
تمام استفاده کنندگان از تفریحات دریایی کلوب های دریایی کیش در زمان استفاده از خدمات کلوب ، تحت پوشش کامل بیمه حوادث قرار دارند .
زمان اعلام شده به مراجعین برای حضور در کلوب ممکن است با تلورانس 30 دقیقه ای همراه باشد .
ساعت مراجعه : از ساعت 9 الی 15
لطفا دو ساعت قبل از مراجعه ، با کلوب خود ، برای هماهنگی های نهایی در تماس باشید

kishclubs وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *