cropped-لوگو.png

جامعه کلوب داران دریایی کیش

Kish Marine Club Owners Association

بانانا ( بنانا ) سواری در جزیره کیش

کیش Large

بانانا ( بنانا ) سواری در جزیره کیش

اگر پیگیر تفریحات کیش بوده باشید حتماً نام این ورزش را بارها شنیده اید و همانطور که با بنانا چیست آشنا شدید؛ این ورزش مهیج به کمک یک تیوپ بادی و یک قایق موتوری تندرو انجام می شود. بدین شکل که شما بر تیوپی سوار می شوید که به قایقی تندرو متصل شده است. با حرکت قایق این تیوپ نیز کم کم روی آب به حرکت در می آید.

همزمان با  سرعت گرفتن قایق، حرکت تیوپ نیز تندتر می شود و شما با سرعتی عجیب روی آب کشیده می شوید. حرکت سریع قایق سبب تکان های تند بنانا می شود و این همان چیزی است که بنانا را به ورزشی مهیج و پرطرفدار بدل کرده است.این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

با توجه به اینکه بنانا سواری کیش، یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین تفریحات در کیش، می باشد؛ شاید شما نیز، مشتاق باشید که بدانید؛ بنانا چیست و بنانا سواری در کیش را نیز، تجربه کنید؛  بنانا سواری در کیش، یا همان تیوب سواری روی آب دریا است که تیوپ زرد و موزی شکلی می باشد که میتوانید با انجام این تفریح جذاب، در سفر به کیش خود، هیجان سفر خو را، افزایش دهید و همراه با دوستان خود، خاطره ای دلچسب را، به یادگار، بگذارید.

banana boat ride Large

شاتل سواری تفریحی است که به دو صورت تک نفره و گروهی قابل انجام می باشد. با توجه به محبوبیت این ورزش اکنون این تیوپ ها به صورت های تک نفره، سه نفره، پنج نفره و هفت نفره در کیش وجود دارند. بنابراین؛ حداقل نفرات برای شاتل سواری 1 نفر و حداکثر نفرات 7 نفر می باشد. برای بنانا سواری نیز می توانید 3 تا 7 نفر باشید. البته هر چه تعداد نفرات بالاتر باشد هیجان بازی کمتر خواهد شد و بر عکس با کاهش نفرات هیجان بازی به اوج می رسد.

البته اگر می خواهید این لذت را در کنار دیگران تجربه کنید انتخاب با خود شماست. میتوانید؛ بصورت گروهی و یا فردی، با انجام بنانا سواری در کیش، حال و هوایی تازه کرده و انرژی نابی را، دریافت کنید. همچنین میتوانید؛ بلیط بنانا سواری کیش را، از قبل بصورت آنلاین رزور کنید و با حضور عزیزان خود در سفر، به عنوان یک هدیه، آنان را، شگفت زده کنید و در کنار عزیزان خود، بنانا سواری در کیش را، به آسانی تجربه کنید.

نکات مهم در استفاده از بنانا :
برای استفاده از بنانا ، باید کمی آمادگی بدنی داشته باشیدو حداقل 3 نفر باشید
حوله به همراه داشته باشید چون خیس خواهید شد.
کلاه ایمنی و جلیقه نجات در اختیار شما قرار می گیرد و استفاده از آنها اجباری می باشد.
مدت زمان استفاده 30 دقیقه می باشد .
کودکان زیر 5 سال امکان استفاده از این تفریح را ندارند
کودکان بین 5 تا 12 سال تنها با رضایت کتبی والدین می توانند از این تفریح استفاده کنند
چنانچه مشکل یا بیماری دارید ، قبل از استفاده حتما با مربی کلوب ، مشورت بفرمایید .
تمام استفاده کنندگان از تفریحات دریایی کلوب های دریایی کیش در زمان استفاده از خدمات کلوب ، تحت پوشش کامل بیمه حوادث قرار دارند .
زمان اعلام شده به مراجعین برای حضور در کلوب ممکن است با تلورانس 30 دقیقه ای همراه باشد .
ساعت مراجعه : از ساعت 9 الی 15
لطفا دو ساعت قبل از مراجعه ، با کلوب خود ، برای هماهنگی های نهایی در تماس باشید

kishclubs وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *